Найбільш калорійні десерти, котрі ви вважали улюбленими та нешкідливими!

Отже, чотири найнебезпечніших десерти для тих, хто стежить за своєю фігурою:

Чизкейк

Наиболее калорийные десерты, которые вы считали любимыми и невредными!

“Багатий”, гладкий і вершковий – чизкейкові важко опиратись, але цей десерт містить не тільки безліч калорій, він також повний насичених жирів. Стандартний шматочок не домашнього чізкейку містить 18 г жирів, з яких 8 г є насиченими жирами. Якщо розглядати дієту 2000 калорій – це майже третина допустимого щоденного рівня насичених жирів (22 г).

Це не відноситься до всіх чізкейків, оскільки деякі з них можуть перевищувати стандартну калорійність. Наприклад, Adam’s Peanut Butter Cup Fudge Ripple Cheesecake в Cheesecake Factory містить 1330 калорій і 40 г жирів на порції.

Тому якщо вам хочеться чізкейк, робіть вибір на користь домашніх версій і не зловживайте.

Морквяний торт

Здається, що він виглядає і звучить здорово, але те, що він містить моркву, не робить його корисним. Цей десерт зазвичай готується з рослинною олією, вершковим маслом, сиром і цукром на додаток до моркви, що ускладнює завдання вписати його в здорову дієту. Середній шматочок морквяного пирога містить 800 калорій, 480 з цих калорій дають жири.

Якщо ви цікавитеся морквяним пирогом, приготуйте його в домашніх умовах. Скоротіть кількість рослинного масла, зазначеного в рецепті, в два рази. Приберіть масло в глазурі з вершкового сиру. Випікайте його в рифленій формі для кексу, щоб зменшити розмір порцій.

Банановий спліт

Наскільки шкідливим може бути те, де основним інгредієнтом є плід? На жаль, це єдина здорова частина десерту. Той, що подається з морозивом, шоколадними краплями, вершками та горіхами, цей “брехливий” десерт перевищує добовий обсяг жирів, який повинна споживати середньостатистична людина. З більш ніж 40 г жирів і від 700 до 1000 калорій, можете попрощатися з вашою здоровою дієтою.

Зробіть здоровий варіант вдома, поливши банан грецьким йогуртом, посипавши шматочками темного шоколаду, свіжими ягодами і столовою ложкою горіхів.

Лава-кейк

Наиболее калорийные десерты, которые вы считали любимыми и невредными!

Ці торти користуються великою популярністю: вони тверді зовні й мають центр з теплого розплавленого шоколаду, якому неможливо протистояти. Але для цього десерту потрібно багато чорного шоколаду, вершкового масла і цукру, і в результаті він містить багато калорій, жирів і цукру. Наприклад, Chili’s Chocolate Molten cake містить колосальні 1180 калорій, 62 г жирів і 107 г цукру.

Хоча лава-кейки часто робляться з чорного шоколаду, що містить антиоксиданти і може бути корисним для вашого здоров’я, вони все ще не можуть вважатися здоровими. Зрештою, чорному шоколаду не потрібні добавки – він смачний сам по собі. Насолоджуйтеся 20 г темного шоколаду, який містить всього 100 калорій. Пам’ятайте, чим вищий вміст какао, тим краще. Виберіть темний шоколад з 70-90% вмістом какао.

Матеріал: НВ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply