“Нафтогаз” і “Київтеплоенерго” підготували мирову угоду

НАК “Нафтогаз України” та комунальне підприємство “Київтеплоенерго” підготували робочий варіант мирової угоди й очікують її затвердження Господарським судом Києва, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації (КМДА) з посиланням на заступника глави відомства Петра Пантелеєва.

“Сьогодні підготовлено робочий варіант мирової угоди з “Нафтогазом”. Угода має буде затверджена у Господарському суді м. Києва. Засідання призначено на 10 жовтня. Після отримання ухвали буде укладено договори на постачання газу та відновлено роботу об’єктів теплогенерації – ТЕЦ-6 та майже 200 котелень”, – зазначають у прес-службі.

За даними КМДА, 3 жовтня Міністерство фінансів України переказало “Нафтогазу” кошти в рахунок погашення різниці в тарифах на теплову енергію, що виникла при експлуатації столичного енергокомплексу ПАТ “Київенерго”. “Це, у свою чергу, дає змогу вирішити питання штрафів і пені, нарахованих на основну частину заборгованості перед НАК “Нафтогаз”, – цитує прес-служба П.Пантелеєва.

Як повідомлялося, раніше “Київтеплоенерго” прийняло від “Київенерго” комплекс теплоенергетичних об’єктів столиці, які перебувають у комунальній власності (зокрема ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод “Енергія”).

Водночас “Київтеплоенерго” не змогло підписати договір на постачання газу з “Нафтогазом” у зв’язку з відмовою брати на себе накопичені “Київенерго” борги.

https://ua.interfax.com.ua/news/general/535959.html