Надходження бюджету в рахунок погашення платниками податкової заборгованості збільшились майже на 433 млн. грн

За статистикою Головного управління ДФС у м. Києві, у 2014 році надходження до бюджетів усіх рівнів в рахунок погашення платниками несплачених в установлені терміни податкових зобов`язань збільшились майже на 433 мільйони гривень. Так, у 2013 році надходження складали 384 мільйони гривень, натомість у 2014 році – майже 817 мільйонів гривень, повідомили в ДФС у м.Києві.

Найбільша питома вага надходжень в рахунок погашення податкового боргу в цілому по м. Києву забезпечена ДПІ у Шевченківському районі (199,3 млн. грн.), ДПІ у Печерському районі (124,5 млн. грн.) та ДПІ у Солом’янському районі (92,7 млн. грн.).

Крім того, для вжиття заходів з погашення податкового боргу підрозділами погашення заборгованостей ГУ ДФС у м. Києві у 2014 році направлено до суду 435 позовів щодо звернення стягнення на активи боржників через Державну виконавчу службу на суму понад 950 мільйонів гривень, 744 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму 1,7 мільярда гривень та 80 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржників на суму 289,5 мільйонів гривень.

За 2014 рік в рахунок погашення податкового боргу стягнуто коштів з банківських рахунків  боржників в сумі понад 20 мільйонів гривень.

Також 46 виконавчих документів було направлено територіальними органами ГУ ДФС у м. Києві за рішенням суду для приєднання до виконавчого провадження у зв`язку з арештом коштів та майна юридичних осіб на суму 16,4 мільйонів гривень.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply