Каштани, Хрещатик

На Хрещатику знову мають висадити 300 каштанів «Бріоті»

Суд зобов’язав ТОВ «Професійний садівник» замінити звичайні каштани на Хрещатику в Києві на каштани м’ясоячервоні «Бріоті» в кількості 289 штук. Про це свідчить постанова Київського апеляційного господарського суду від 10 лютого цього року, пише «Дзеркало тижня».

Як відомо, 29 листопада 2012 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району Києва та ТОВ «Професійний садівник» уклали договір, за яким фірма зобов’язалася замінити дерева на Хрещатику, висадивши 289 крупномірних саджанців каштана кінського мясокрасного «Бріоті». Ціна договору – 2,96 млн грн.

Фірма в березні-квітні 2013 висадила каштани, а комунальники в березні перерахували в якості авансу «Професійного садівнику» 1,5 млн грн. Вже 21 травня 2013 КП направило претензію фірмі про те, що каштани висаджені не тих виду та форми. Через місяць, 30 липня, представники КП склали дефектний акт, в якому зафіксували, що «Професійний садівник» висадив дерева неналежного виду. Представник фірми підписувати акт відмовився.

Невідповідність виду висаджених дерев підтверджується Звітом, затвердженим директором ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply