Ремонт, Поштова площа, Костюк

На в’їздах до столиці посилять блокпости

На в’їздах до столиці посилять 8 блокпостів, де перевірятимуть автомобілі на наявність зброї і вибухонебезпечних засобів. Про це заявив начальник ГУМВС України у Києві, генерал-полковник Олександр Терещук.

За його словами, за січень нинішнього року в Києві кількість розбійних нападів із застосуванням холодної зброї та насилля зросла вдвічі, ніж за аналогічний період 2014-го. Проте й таких злочинів стали розкривати більше. Так, за цей січень було скоєно 12 вбивств, з яких 9 розкрито, а в 3-ох випадках встановлено особистості злочинців. Як наголосив Олександр Терещук, правоохоронців непокоїть зростання зброї, яку громадяни зберігають незаконно. За нинішній місяць вилучено 50 одиниць, тоді як в січні торік – лише 6.

Через це у столиці посилили охорону всіх життєво важливих об’єктів. Як зауважив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, для чіткої координації всіх відповідних підрозділів створено оперативний штаб під керівництвом Київського міського голови, а система цивільного захисту приведена в стан підвищеної готовності.

Крім того, Петро Пантелеєв розповів, що наразі триває перевірка стану сховищ, де кияни та гості столиці зможуть швидко укритися в разі загрози: переходи, станції метрополітену, паркінги, підвали житлових будинків.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply