На в’їздах до Києва з’явилися блок-пости

Київ оточують саморобними блокпостами, де чергують місцеві жителі разом з ДАІ. Кажуть, роблять це для того, щоб не пустити підозрілих особистостей в столицю.

Один з пропускних пунктів знаходиться біля Борисполя – це напрямок в’їзду до столиці з боку Харкова, Луганська, Донецька. Місцеві жителі спорудили прямо на трасі невелику барикаду з бетонних блоків, мішків з піском і шин. В результаті проїзд в дві смуги звузився до одного. Тут же стоять білосніжний БТР і вантажівка. У вантажівці встановлені відеокамера і монітор – все, що тут відбувається, ретельно записується. Сам БТР і відеотехніку надав місцевий бізнесмен. Барикаду щодня охороняють два десятки міцних хлопців у бронежилетах та зі зброєю. Активісти застерігають: зброя зареєстрована. Напоготові у них зварені з великих цвяхів їжаки, які кріпляться один до одного мотузкою. Така конструкція стане у нагоді, якщо хтось надумає прорватися через блокпост.

Міліція чергує по 8 годин, а небайдужі громадяни можуть і по 12. Серед них – колишні військові, афганці і навіть місцеві депутати. Місцеві жителі приносять на блокпост консервацію, картоплю, паски, яйця, а також дрова. Неподалік стоїть намет, де жінки готують обід.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply