На виборах мера Києва місто поділять на десять округів

Єдиний одномандатний міський виборчий округ на виборах мера Києва буде ділитися на десять територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у столиці.

Відповідне роз’яснення щодо окремих питань організації, підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 мільйони і більше осіб затвердила ЦВК, повідомляє пресслужба комісії.

У відомстві заявили, що в законодавстві були протиріччя щодо формування районних виборчих комісій в містах з кількістю виборців 2 млн і більше, а також утворення територіальних виборчих округів у таких містах. Для забезпечення однакового застосування деяких положень законодавства України ЦВК прийняла вищезгадане роз’яснення.

Згідно з документом, єдиний одномандатний міський виборчий округ по виборам київського міського голови ділиться на десять територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у місті Києві. Рішення про створення таких виборчих округів не приймається.

Джерело: https://nv.ua/ukr/kyiv/vibori-mera-yak-podilyat-kijiv-na-okrugi-novini-kiyeva-50103247.html