На Всесвітній форум у Києві приїдуть українці з 35 країн

У Києві 20-21 серпня відбудеться VI Всесвітній форум українців – найбільше зібрання закордонного українства, що проходить раз у 5 років. 22 серпня відбудуться урочисті збори в Національній опері за участю президента України Петра Порошенка, повідомив голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний. Про це повідомляє інформаційне агенство Інтерфакс-Україна.

Організатори очікують прибуття понад 300 делегатів із 35 країн світу. Ключові питання форуму будуть пов’язані зі збереженням української ідентичності в умовах протистояння російської агресії, збереженням української громади в Росії, а також освітою.

– Українська діаспора – це величезний ресурс, і в умовах війни він має і хоче бути використаним. Якщо ми змінимо національне законодавство, якщо ці люди, із зарубіжного українства, хочуть сюди приїхати, вони не вимагають великих зарплат, але у них є досвід і імунітет до корупції. Ми вважаємо, що Україна має створити “корпус миру”, щоб українство приїжджало і долучалося до тих трансформацій, – підсумував Ратушний.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply