На Троєщину пустять трамвайну лінію

Столична влада збирається через 2-3 роки пустити на Троєщину швидкісний трамвай, який потім можна буде замінити на повноцінний метрополітен.

Реалізувати даний проект можна вже за 2-3 роки, а коштувати він буде практично в 7 разів менше, ніж будівництво метрополітену.

Згідно з підрахунками КМДА, реалізація даного проекту дасть можливість за кілька років наростити перевізну здатність швидкісного трамваю на виході з Троєщини приблизно на 17 тисяч пасажирів за годину і приблизно на 20 тисяч пасажирів на годину – перевізну здатність транспортної системи Києва на переході через Дніпро.

Разом з тим у КМДА запевнили, що вони не відмовляються від планів на будівництво метрополітену на Троєщину. Перед розробниками поставлено ??технічне завдання спроектувати трамвайну лінію так, щоб у майбутньому, при порівняно незначних змінах, переобладнати її під потреби метрополітену. Так, зокрема, обладнання тягових підстанцій метро і трамваю аналогічні, за винятком понижувального трансформатора, який може бути без проблем замінений, висота посадочних платформ і ширина колій також ідентичні.

Відзначимо, поки трамвайного проекту немає в Генеральному плані Києва до 2020 року, Стратегії розвитку Києва до 2025 року та Комплексній схемі транспорту Києва до 2020 року.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply