автодор, ремонт, дороги

На Троєщині стартував осінній місячник із благоустрою

Як повідомляють у Деснянській райдержадміністрації, під час місячника заплановано ряд заходів, спрямованих на відновлення вулично-шляхового господарства, зовнішнього освітлення, озеленення, об’єктів житлового господарства, санітарну очистку території Деснянського району. Окрім того, у рамках міського осіннього місячника буде проведено конкурс серед столичних районів за найбільший вклад у благоустрій та облаштування вулиць, дворів та інфраструктуру міста.

Зокрема, під час осіннього місячника планується відновити тверде покриття доріг (790 кв. м), тротуарів (215 кв. м), міжквартальних проїздів (100 кв. м), внутрішньоквартальних проїздів (75 кв. м); відремонтувати та очистити 1084 зливоприймачі та 32 оглядових колодязі; зняти 462 та кронувати 798 сухостійних дерев, посадити 736 дерев, 575 кущів, впорядкувати 4244 кв. м клумб та квіткових композицій; очистити 1138,15 зелених зон, схилів від побутових відходів, ліквідувати три стихійні звалища.

Також планується відремонтувати 81 вхід у будівлі (піддашшя, сходи, двері), встановити 2 нових та відремонтувати 247 дитячих та 7 спортивних майданчики, відновити 6521 кв. м твердого покриття прибудинкових територій.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply