На сайті Київводоканалу працює онлайн-сервіс про повірку квартирних лічильників води

Для інформування киян про процедуру та графіки повірки квартирних приладів обліку холодної води на офіційному сайті ПАТ «АК «Київводоканал» впроваджено новий онлайн-сервіс «Повірка лічильників». Тут споживачі Київводоканалу знайдуть корисну інформацію про повірку лічильників у зручному для себе вигляді: відео, текстовому чи в пошуковій системі. Про це повдомили в прес-службі Київводоканалу.

Через функцію пошуку кияни зможуть дізнатися, яка організація є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у їхньому будинку – Київводоканал чи житлова організація, як колективний споживач, поточне водоспоживання будинків за даними загальнобудинкових лічильників холодної води, а також, чи запланована повірка квартирних приладів обліку в їхньому будинку в найближчому періоді.

Окремо графіки повірки відображені у розрізі адміністративних районів Києва. Наразі в онлайн-сервісі наявна інформація про заплановані й узгоджені з районними державними в Києві адміністраціями графіки повірки до кінця літа, незабаром вона буде розширена графіками до кінця 2015 року. До цих першочергових графіків повірки були включені будинки з розбалансованим споживанням води. Для них характерні значні розбіжності між показниками загальнобудинкових приладів обліку і обсягом води, спожитої мешканцями, які встановили квартирні лічильники.

Для зручного сприйняття механізму повірки Київводоканал підготував 2 довідкові відеоматеріали – «Як відбувається повірка квартирних лічильників холодної води?» та «Для чого потрібна повірка лічильників?». У них зібрані корисні поради, рекомендації, норми законодавства і наочно показана процедура повірки.

В розділі також містяться відповіді на найчастіші запитання щодо нарахувань у період відсутності квартирного лічильника, пломбування, придбання та встановлення приладів обліку тощо.

Онлайн-сервіс наразі працює в тестовому режимі, з часом він буде наповнюватися додатковою інформацією.
Нагадаємо, у травні Київводоканал у взаємодії з житловими організаціями визначив першу групу з 10 багатоповерхових будинків для повірки та опломбування квартирних лічильників холодної води. За результатами реалізації першого етапу був напрацьований загальний механізм здійснення повірки квартирних приладів обліку холодної води.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply