маріїнський парк, реконструкція, антимайдан

На реконструкцію Маріїнського парку після Антимайдану потрібно 2,5 млн. грн.

На відновлення благоустрою Маріїнського парку після подій листопада 2013 – лютий 2014 необхідно 2 млн 524 тис. грн. Про це пише УНН з посиланням на відповідь Печерської районної адміністрації на інформаційний запит.

«Згідно інформації КП по утриманню зелених насаджень Печерського району Києва КО «Київзеленбуд», загальна потреба в обсягах робіт на відновлення благоустрою парку Маріїнський склала 2 млн 524 тис. грн», – йдеться у відповіді на запит.

Крім цього, відновлення та ремонту вимагає дорожнє покриття на вул. Інститутській, Грушевського, Мазепи, Липській, Городецького, Банковій та ін.

Нагадаємо, зараз відновлювальні роботи після подій на Майдані почалися в будівлі КМДА. За інформацією ХК «Київміськбуд», яка виконує роботи, ремонт будівлі КМДА займе близько місяця.

«Ми не просто оголосили про свою готовність відновити Київ, а вже приступили до виконання цих робіт. В першу чергу, це ремонт Київської міської адміністрації. Тримільйонне місто не може жити в умовах безвладдя, а адміністрація Києва фактично не має можливості управляти містом. Тому зараз йдуть переговори з тими представниками самооборони Майдану, які знаходяться в приміщенні. Як тільки вони його звільнять, ми розпочнемо ремонтні роботи», – сказав президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply