На проспекті Бандери вивісили потужний плакат проти перейменування

У середу, 26 червня на шляхопроводі на проспекті Степана Бандери з’явився плакат проти його перейменування в Московський проспект рішенням суду.

Фотографію з плакатом запостив паблік “Баба и кіт” на сторінці в Facebook.

Мінімалістично оформлений в чорному кольорі плакат був вивішений групою з шести юних активістів в темному одязі. На ньому зображений провідник український націоналістів і нецензурний напис українською мовою, яка засуджує перейменування проспекту. Матерне слово в напису зацензурено.

Користувачі Facebook висловили підтримку авторам плаката і закликали повторити таку ж акцію в Харкові, де недавно міськрада затвердила назву однієї з вулиць іменем радянського маршала Жукова.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше стало відомо, що київська влада буде подавати апеляцію на рішення суду столиці, який скасував рішення КМДА про перейменування проспектів Московського і Ватутіна у проспекти Степана Бандери і Романа Шухевича.

Джерело: https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-06-27/v-kieve-vyvesili-moschnyj-plakat-protiv-pereimenovaniya-prospekta-bandery-foto/166867