На Позняках під час пожежі згоріло три магазина

У пожежі на Позняках, яка трапилась вчора вранці на ринку, повністю згорів магазин жіночих сумок. Саме в ньому стався спалах. Пожежа почалася близько 10:10, магазин в цей час був закритий: більшість торгових точок на цьому ринку відкриваються об 11 ранку.

Постраждала також шашлична – пожежникам довелося вибити вітрини, щоб загасити пожежу за допомогою брандспойнта. Господар закладу Михайло каже, що після пожежі йому доведеться заново ремонтувати павільйон.

За його словами, причиною загоряння, ймовірно , стало коротке замикання: «Перед пожежею дійсно було чути хлопок. Напевно, сталося коротке замикання. Ми відразу відключили електрощитову. Але вже було пізно».

У пожежі також сильно постраждала букмекерська контора. У ній вигоріло 80-90% приміщення. Повністю згорів дах павільйону з білоруськими продуктами – ковбасою, «молочкою» , крупами та напоями.

За даними МНС, гасити пожежу приїхали 15 рятувальників з чотирма одиницями техніки. У вогні постраждав також магазин, що торгує дитячим одягом та іграшками. Також дісталося торговій точці продажу жіночих аксесуарів . Обгорілі парасолі, шарфи, рукавички і гаманці валяються прямо на підлозі.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply