На Подолі відкрився камерний кінотеатр

Фото надані засновником КІНО42 Іллею Гладштейном

На вулиці Костянтинівський, 11 відкривається камерний кінотеатр КІНО42. Його створили «сім’я» фестивалю «86» та Bursa Hotel.

«КІНО42 – це прихисток для фільмів та глядачів, що втекли з пустих залів закритих київських кінотеатрів та залюднених торгових центрів», – пояснюють організатори.

Нагадаємо, що протягом останнього року в Києві припинили існування кінотеатри «Україна» та «Кінопанорама», а кінотеатр «Київ» змінив орендаря і не функціонує вже пів року.

Число «42» вказує на кількість крісел у кінотеатрі, а також апелює до жартівливої «відповіді на питання життя, Всесвіту і взагалі» з твору «Путівник Галактикою» Дугласа Адамса.

Під час показів світло у залі принципово вмикатимуть лише після титрів. До речі, коли у кінотеатрі «Жовтень» йшов фільм засновниці «86» Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», з адміністрацією окремо домовилися не переривати титри світлом.

Організатори планують показувати кожного буднього дня по три вечірніх сеанси: з 17:00 до 22:00. У вихідні дні сеанси починатимуться раніше.

Перший показ відбудеться четвертого грудня о 17:00. Судячи з анонсів на сайті, це буде документальний фільм «Історія зимового саду» (2018, Семен Мозговий) про павільйон квітникарства на ВДНГ.

Крім того, у грудні анонсовано документальний німецький фільм «Берлінський фейсконтрольник» (Berlin Bouncer) 2019 року про нічне життя Берліну. Також показуватимуть грузинську мелодраму «А потім ми танцювали».

Квитки можна буде придбати у касі кінотеатру та незабаром онлайн на сайті.

Джерело:https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/28/zasnovnyky-festyvalyu-86-vidkryly-kamernyj-kinoteatr-na-podoli-foto/