На Подолі створять стадіон для чемпіонату світу

Київ вже цього літа прийматиме чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок та молодіжних збірних U-23, у якому візьмуть участь 16 молодіжних збірних команд та 8 жіночих збірних команд. Головна локація цієї спортивної події буде облаштована у центрі міста.

Як повідомляє КМДА, підготовку до спортивної події обговорили під час наради під головуванням заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олени Говорової.

За її словами, Чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок та молодіжних збірних U-23 відбудеться із 9 до 15 серпня. Головна локація заходу буде облаштована на Контрактовій площі. Там з’явиться збірно-розбірний міні-футбольний стадіон.

Під час наради заступниця голови КМДА доручила профільним структурним підрозділам скласти комплексний організаційний план дій, погодити проектно-кошторисну документацію та підготувати відповідне розпорядження КМДА.

Олена Говорова нагадала, що столиця має значний досвід у проведенні престижних спортивних заходів, адже саме вдале проведення чемпіонату Європи з міні-футболу у 2018 році дозволило Києву подати заявку на проведення чемпіонату світу у 2021 році та вибороти перемогу в сенегальського Дакара. Тоді “Гідропарк-Арену” було визнано одним із найкращих у Європі стаціонарних стадіонів для масового аматорського міні-футболу. А територію Долобецького острову та міській пляж “Венеція” – найкращою рекреаційною зоною, де відбувалися подібні заходи в європейських столицях.

Джерело: “Великий Київ”