На освітлення пішохідних переходів у Києві витратять 20 млн гривень

Встановити  яскраве освітлення пішохідних переходів у вечірній та нічний час доручили міській владі кияни, зареєструвавши та підтримавши відповідну петицію на сайті електронних петицій до міської влади. Як зауважив під час презентації першого освітленого переходу заступник голови КМДА з питань розвитку транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак, запровадження цього проекту на практиці демонструє ефективність сервісу петицій. Про це повідомила прес-служба КМДА.

– Від моменту реєстрації петиції на сайті до безпосередньої реалізації проекту пройшло лише  півроку – у листопаді 2015 на сайті була зареєстрована ініціатива, яку підтримали більше 10 тисяч осіб, а вже зараз ми маємо затверджений мером перелік переходів та необхідне фінансування – на встановлення освітлення передбачено 20 мільйонів гривень. Впевнений, що це лише початок тої ефективної взаємодії влади та громадськості, яка є запорукою розвитку всіх європейських міст. Адже команда Віталія Кличка абсолютно відкрита для громадських ініціатив. Власне, проект освітлення переходів є цьому  яскравим свідченням, – розповів Ілля Сагайдак.

Він додав, що впроваджуючи проект міська влада орієнтується, в першу чергу, на новітні енергозберігаючі технології. Так, на переході через  вул. Туполєва встановлена автономна система освітлення з використанням світлодіодних світильників і сонячних батарей, як джерела живлення. Світлодіодні світильники потужністю (по 20 Вт кожен) розташовані на збірній металевій конструкції вздовж усього пішохідного переходу (паралельно йому) з метою забезпечення рівномірного освітлення по всій площі пішохідного переходу і прилеглих зон.

Нагадаємо, що до кінця року на 260-ти пішохідних переходах міста буде встановлене освітлення, яке працюватиме у нічний час.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply