На Осокорках забудовникам віддали частину дороги

На столичних Осокорках спалахнув скандал через захоплення забудовником частини вулиці, повідомляється на сайті “Сьогодні”. Йдеться про ділянку вул. Срібнокільської недалеко від станції метро “Осокорки”. Тут невідомі огородили великим парканом частину вулиці, відібравши у автомобілістів можливість для проїзду. Цікаво, що ідентична ділянка є на протилежній частині вулиці, в районі станції метро “Позняки”, але там на проїжджу частину ніхто не зазіхнув.

У цьому місці дорога була розділена невеликим острівцем у вигляді клумби. Тепер частину проїжджої магістралі закрили парканом. На огорожі коричневого кольору немає жодної інформації про те, що тут збираються будувати або чому відгородили парканом територію.

“Мабуть, дороги нам вже не потрібні, раз поставили паркан і хочуть щось будувати Спасибі, що хоч залишили нам для проходу пішохідний перехід. Невідомі кудись прибрали дорожні знаки, які раніше повідомляли водіїв про можливість роз’їзду для авто. І навіть бордюр поставили, мовляв, тепер тут вже не дорога. Чутки ходять різні. Кажуть, що цей шматок землі хтось отримав для забудови і буде зводити ТЦ, а за іншою інформацією, тут буде платна парковка. Поки автомобілісти ставлять на території, яка обнесена парканом, свої автомобілі”, – каже місцевий житель Станіслав Яремчук.

У КК “Київавтодор” нам повідомили, що у забудовника є всі необхідні дозвільні документи на забудову частини магістралі.

“Забудовник вже погодив тимчасову схему дорожнього руху з КП “Центр організації дорожнього руху” на час виконання будівельних робіт і за власні кошти наніс там дорожню розмітку і встановив дорожні знаки. Ми не маємо відношення до цього питання, землю виділила Київрада. Забудовник показав співробітникам Дарницького ДЕУ свої документи і поставив перед фактом. Що саме там збираються будувати – нам невідомо”, – пояснили сайту” Сьогодні” в комунальній корпорації “Київавтодор”.

Дорожники кажуть, що їх можуть сповістити про зміну схеми дорожнього руху через день або два.

“Наприклад, коли прориває теплотрасу, то нас повідомляють про це на другий день і затверджують тимчасову схему дорожнього руху без нас. Так сталося і у випадку зі Срібнокільською”, – пояснюють дорожники.

У КП “Центр організації дорожнього руху” сайту “Сьогодні” повідомили, що їм нічого не відомо про появу загадкового паркану на частині вулиці Срібнокільської.

“Завтра відправимо на місце фахівців. Будемо розбиратися, що саме сталося на вулиці”, – повідомив Віктор Черній, директор КП “Центр організації дорожнього руху”.

У столичній мерії обіцяють розібратися в ситуації, але поки від коментарів відмовилися. Сайт “Сьогодні” продовжує стежити за тим, що відбувається на Срібнокільській і очікує роз’яснень від міської влади.