На “Олімпійському” – Енріке Іглесіас

30 вересеня, Енріке Іглесіас, на НСК “Олімпійський” дасть великий концерт.

Іглесас везе шоу, яке за масштабом збирається перевершити концерт американських поп-рокерів Imagine Dragons.

Артиста запросила найбільша роздрібна торговельна мережа “АТБ”, яка таким чином збирається відзначити своє 25-ти річчя.

Фактичні і юридичні організатори, концертна агенція “Констянтин Д” в рекордні строки уклала угоду з артистом. Про це Gazeta.ua розповів директор агенції Констянтин Дудко.

“Для нас це звичайний концерт: 100% увагу до глядача, якісного звуку, замовнику, артисту. Це експеримент, зробити повноцінний концерт з продажем квитків на найбільшому майданчику. Підписати контракт з найбільшою зіркою, яка їздить по світу за короткі терміни дорогого коштує. У Енріке Іглесіаса, як і у багатьох є масштабний райдер. Він дуже просто прописаний. Головна вимога: багато світла, звуку, піротехніки. Такого райдера артистів яких ми привозили ще не було. Це буде шоу, свято, масштабне дійство, а з- за стадіону цього має бути багато “, – говорить Дудко.

Офіційний квитковий оператор концерту Concert.ua продає квитки по 1600 гривень. У супермаркетах мережі АТБ будь-який клієнт може придбати квиток в два рази дешевше. Придбати на касі скретч-карту за 800 гривень, яка дає право відвідати концерт.

“Ми виступили ініціатором цього шоу. По-перше нам 25 років і ми хочемо зустріти це свято з нашими клієнтами. По-друге ми організатор культурних проектів. Ми беремо і ініціативу з продажу квитків. Ми очікуємо, що громадяни зможуть потрапити на захід за дуже доступною ціною, ми не плануємо на цьому заробляти, сподіваюся зможемо порадувати Енріке і цей концерт стане наймасштабнішим концертом в його світовому турі”, – говорить Костянтин Мельник, директор з маркетингу АТБ маркет .

Вперше Енріке виступив в Україні в 2007 році. У минулому році артист вперше став батьком близнюків.

https://gazeta.ua/articles/celebrities/_spodivayemosya-koncert-u-kiyevi-stane-najmasshtabnishim-v-jogo-svitovomu-turi-organizatori-pro-shou-enrike-iglesiasa/859890