На Оболоні збудують IT-парк

Архітектурне бюро Zotov & Co показало концепцію території на сайті компанії. Проект також представили на фестивалі CANactions.

Згідно з проектом, на площі 107 тисяч квадратних метрів планується звести інноваційний парк для працівників IT-індустрії. Йдеться про цікавий варіант горизонтальної будівлі, довжина якої складе майже  700 метрів, а ширина – 39, а висота – майже 12 метрів. У будівлі буде розташовуватися великий мультимедійний зал для масових заходів. Фасади житлових блоків будуть оснащені підйомними системами фасадних жалюзі.

За задумом, цей IT-парк повинен гармонійно вписатися у навколишнє середовище та ландшафт. У публічній частині будівлі розміщуватимуться офіси та освітні установи. Зокрема, тут запланували відкрити IT-академію, а трохи згодом школу та дитсадок, готель, а також спортивну зону з басейном і сучасним спортзалом.

У житловому блоці зроблять підземний паркінг та, звісно ж, комфортабельні квартири. На даху будівлі вже запланували встановити сонячну станцію, а також пропонують створити й простір для відпочинку – облаштувати сад та спортивні майданчики.

https://stolychno.news/kiyiv/na-oboloni-planuyut-pobuduvati-velikiy-it-park/