На Оболоні з кранів потече брудна вода

Київводоканал попередив про профілактичну промивку мереж

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі столиці. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У зону робіт потраплять мережі по:

просп. Оболонський,
просп. Героїв Сталінграда (від № 26 до № 64),
вул. З. Гайдай,
вул. Тимошенка,
вул. Героїв Дніпра,
вул. Озерній,
вул. Північній,
вул. Богатирській,
вул. Прирічній.
Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 02 на 03 жовтня, а саме з 23:00 до 04:00. Попередньо, здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води №1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-ІІ».

«Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно», – йдеться в повідомленні компанії.

У Київводоканалі звертають увагу, що промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Джерело: https://glavcom.ua/kyiv/news/u-meshkanciv-oboloni-z-kraniv-poteche-brudna-voda-629014.html