Погода, Сніг, Автодор

На Київ насуваються снігопади

У столиці оголошено штормове попередження – у найближчі п’ять днів очікуються сильні опади. «Найсильніший сніг пройде з 15 по 17 січня, а з 18 по 20 січня – без опадів. На дорогах буде сильна ожеледиця», – попереджають у Гідрометцентрі.

Міська влада запевняє: незважаючи на те що в 2013 року не закупили нову дорожню техніку , хоча з казни було виділено 200 млн грн, транспортного колапсу не буде. «У нас все під контролем. Спецтехніка, яка забезпечить нормальну життєдіяльність міста, готова до роботи. У будь-який момент на дороги виїдуть 297 одиниць снігоприбиральної техніки. У запасі – 14 тис. т солі і 9 тис. т піщано -соляної суміші», – запевнив  заступник гендиректора «Київавтодору» Володимир Рожнятовський.

Крім того, «Київавтодор» уклав угоду з 32 підприємствами міста на залучення 204 одиниць додаткової техніки у разі виникнення надзвичайної ситуації. За словами Рожнятівського, дата закупівлі нової техніки та її перелік будуть відомі лише після прийняття міськбюджету. Нагадаємо, що під час березневих снігопадів на дорогах міста працювало 253 снігоприбиральні машини.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply