На базі КПІ створять “Кремнієву долину”?

Український розробник електробайка-рекордсмена Delfast на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського плануює створити Центр досліджень і розробок.

Про це повідомляє пресслужба навчального закладу.

Засновник Delfast Данило Тонкопій заявив про амбітні наміри: створити – українську Silicon Valley.

«Світові університети повсякчас сприяють розвиткові проєктів. Кремнієва долина з’явилася довкола Стенфорда. КПІ – це той Стенфорд, який може бути в Україні. Тут працювали Сікорський, Корольов –  геніальні винахідники, які розробляли унікальні вертольоти, ракети. Ми також створюємо транспорт, а отже, ми розвиваємо традиції КПІ», – розповів Данило Тонкопій, SЕО Delfast.

Довідка

Компанія DELFAST спершу спеціалізувалася на швидкому кур’єрському доставленні. Розробляючи проєкт найзручнішого транспорту, вона винайшла власний електробайк. Електровелосипед Delfast Prime встановив світовий рекорд дальності пробігу на одному заряді:  367 км за 16,5 години.

Цей рекорд офіційно зареєстровано у Книзі рекордів Гіннесса. Сьогодні електровелосипеди Delfast різних моделей продають у багатьох країнах світу від США до Японії.

Нагадаємо, українська компанія DelFast готує до випуску нову модель електричного байка під назвою Top 2.0. Це найшвидша модель в лінійці компанії з розгоном до 80 км/год. Також є більш тихохідні версії: Lite, Prime і Partner.

Джерело: https://shotam.info/na-bazi-kpi-sikors-koho-khochut-stvoryty-ukrains-ku-kremniievu-dolynu/