На Андріївському узвозі відкриють виставку особистих речей українських бійців із зони АТО

Сьогодні в приміщенні Виставкого центру Андріївської церкви відбудеться відкриття виставки “Пам’яті загиблих бійців неоголошеної війни”. Про це УНН повідомили у прес-службі організаторів заходу.

Виставка організована з благословення Святійшого Патріарха Філарета та з ініціативи волонтерською групи, яка здійснює гуманітарну місію з вивезення тіл загиблих вояків та правоохоронців з зони АТО. На виставці будуть представлені зразки понівеченої зброї, амуніції, уніформи, особистих речей загиблих разом з фотозвітами та банерами про героїв.
На початку виставки відбудеться панахиди військових священиків за героями, які загинули в обороні України. На сіні виставкового центру розмістять сотні фотографій загиблих героїв.

Капелани різних християнських течій розкажуть про власне служіння у бійців до, під час та після АТО. Волонтери розкажуть про пошуки тіл загиблих у зоні АТО.

Організаторами виступили Національний військово-історичний музей України, Всеукраїнська організація пошуковців Союз “Народна Пам’ять”, Благодійний фонд “Героїка” та Відділ соціального служіння та благодійності Української православної церкви Київського патріархату.

Захід розпочнеться о 18:00 за адресою: Андріївський узвіз, 23.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply