На Академмістечку обіцяють багаторівневу розв’язку

Розв’язка забезпечить пропуск прямих потоків транспортних засобів по проспекту Академіка Палладіна, бульвару Академіка Вернадського та вулиці Академіка Єфремова. Окрім того, місцева влада планує подовжити вулицю Чорнобильську до вулиці Підлісної.

Про це повідомили в комунальній організації “Київгенплан”.

На місці світлофора, який розташовано на перетині проспекту Палладіна з бульваром Академіка Вернадського передбачається будівництво транспортної розв’язки в різних рівнях.

Одна з найбільших у Києві інтенсивність автомобільного руху спостерігається на проспекті Академіка Палладіна – понад 50 тис. автомобілів за добу в одному напрямку, – пояснив начальник КО “Київгенплан” Сергій Броневицький. – Пропускна спроможність нової транспортної розв’язки в різних рівнях більш ніж удвічі вища, ніж в існуючого перехрестя зі світлофорним регулюванням”.

За підрахунками, розв’язка забезпечить пропуск прямих потоків транспортних засобів (з урахуванням збільшення кількості населення приміської зони) по проспекту Академіка Палладіна, бульвару Академіка Вернадського та вулиці Академіка Єфремова.

ТЕО розв’язки уже розроблено, і у найближчі кілька років її планують побудувати”, – додав Броневицький.

Нагадаємо, що станція “Академмістечко” користується ледь не найбільшим попитом серед громадян. Так, з травня по жовтень станцією «Академмістечко» скористалось 6 143,3 тис. пасажирів.

Джерело: Великий Київ