Микола Томенко: як «парламентські імпотенти» віддано захищають «народних» депутатів – слуг путіна

Історія із відправленням на концерт Кобзона колишнього нардепа із «Слуги народу», а в останні місяці зрадника і слуги Путіна Ковальова, нагадала мені знамениту сцену із відомого передвиборчого фільму Зеленського. Там, як ви пам‘ятаєте, майбутній народний Президент розстрілює імпотентну й антинародну Верховну Раду разом із її керівництвом.

І що ж тепер?

Нині, після більш як піврічної кровопролитної війни російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна проти українського народу, Верховна Рада не спромоглася позбавити депутатського мандату ЖОДНОГО із СЛУГ Путіна і КОЛАБОРАНТІВ в нашому парламенті! Цинізм ситуації з тим же ЗРАДНИКОМ Ковальовим ще й в тому, що він до останньої хвилини життя офіційно залишався НАРОДНИМ депутатом УКРАЇНИ (дивись останнє голосування у ВР від 16 серпня 2022 року).

Досі ДЕПУТАТСТВУЄ соратник Путіна-Медведчука Тарас КОЗАК (див. таблицю голосування), який згідно офіційного повідомлення тодішнього голови СБУ Івана Баканова втік до Росії ще в …травні 2021 року?! Нагадаю, що пункт 3 статті 81 Конституції України дозволяє достроково припиняти повноваження депутатів, які БЕЗВІСНО ВІДСУТНІ.

Нагадаю також, що у відповідності з ч. 1 статті 43 Цивільного Кодексу безвісно відсутнім вважають того, хто протягом одного року не з‘являвся за своїм місцем постійного проживання.

Напередодні 24 лютого втік з України на територію Білорусі ще один із затятих фанатів Путіна – Олег ВОЛОШИН. І він теж досі де-юре трудиться вже в новій та провладній депутатській групі «Плаформа за життя та мир»…

Залишаються НАРОДНИМИ депутатами сам Віктор МЕДВЕДЧУК і його так званий «головний охоронець» Віктор ЧОРНИЙ.

Досі не позбавили депутатського мандата Вадима РАБІНОВИЧА, який згідно Указу Президента, вже НЕ громадянин України. 4 пункт статті 81 Конституції України передбачає дострокове припинення повноважень депутата у зв’язку з припиненням його громадянства.

Депутатська група «МОНАКО», члени якої однозначно мають подвійне громадянство або вид на постійне проживання і є платниками податків в іншій країні… тобто фактично постійно проживають за межами України також згідно пункту 4 статті 81 Конституції мусили б втратити свій ДЕПУТАТСЬКИЙ імунітет.

А що ж нині:

патріотичний ПАФОС та політичний ПІАР, як у передвиборчих фільмах, і вже традиційні договорняки небідних депутатів-слуг Путіна з офісом Президента і керівництвом ВР.

А Ви досі вірити, що ці люди щиро прагнуть очистити УКРАЇНУ від «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ»?!