Микола Томенко: Верховна Рада 1% – захисниця депутатів заборонених партій медведчука-сальдо-шарія…!

Є у нинішньої влади така традиція:

спочатку гучно заявити про боротьбу із черговим політичним чи економічним злом, а за кілька тижнів домовитися із цим злом та забути про свої обіцянки. Класичним принципом такого типового вже парламентського цинізму є історія із «покаранням» депутатів заборонених партій – слуг Путіна.

Коротко про історію питання.

Верховний суд заборонив діяльність в Україні низки ПРОРОСІЙСЬКИХ партій, зокрема ОПЗЖ, Сальдо, Шарія…

Кабінет Міністрів у свою чергу вніс законопроект щодо наслідків ухвалення рішення про заборону політичної партії для статусу депутатів місцевих рад ще 20 червня 2022 року. Цей Закон створював правові засади для дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених партій. Пройшло півтора року війни і керівництво Верховної Ради навіть не розпочало його розгляд у першому читанні. Щоправда, 24 листопада 2022 року Головний комітет (з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування) ухвалив рішення прийняти цей закон за основу. Цікаво, що після цього рішення керівника Комітету Андрія Клочка звільнили, а замість нього у грудня 2022 року Головою Комітету обрали очільницю партію «Слуга народу» Олену Шуляк. Далі більше – керівники парламенту вже… рік і півтора місяці як ховають це подання Комітету і досі захищають депутатський мандат та імунітет майже 4 тисяч депутатів місцевих рад від заборонених партій!

Також нагадаю результати соціологічного опитування фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова з 8 по 16 грудня 2023 року. Згідно з ним ЛИШЕ 1% українців підтримують позицію Верховної Ради щодо ДОЗВОЛУ депутатам від заборонених партій ДОПРАЦЮВАТИ до наступних виборів.

Отож,керівництво Верховної Ради воюючої України оновило свій попередній рекорд АНТИНАРОДНОСТІ. Раніше вони захищали права Московського патрархату в Україні, який підтримували 4 відсотки українців, а нині – оберігать мандати майже 4 тисяч депутатів під партій слуг Путіна, яких підтримує аж 1 відсоток громадян!