Микола Томенко: «симфонія війни» від Кіріла-Путіна. (Фанатам сталінського-путінського московського патріархату на замітку!)

Тут днями Кіріл в оточенні своїх численних охоронців розповів, що війна російської орди країни-терориста під орудою військового злочинця Путіна проти України – це результат «симфонии светской и церковной власти».

У своєму виступі 18 квітня в Миколо-Угрешському монастирі, що в підмосковному місті Дзержинську (символічне поєднання московської церкви і НКВД-КГБ-ФСБ) патріарх Кіріл вирішив пояснити, що він не слуга Путіна. Але, насправді, вийшло ще смішніше і сумніше:

«Некоторые наши противники, показывая пальцем, говорят, что Патриарх, что называется, по приказу Президента действует.

Пред Богом говорю Вам: никаких никогда приказов Президент Патриарху не отдавал, не отдает и, я уверен, отдавать не будет как православный, верующий, ВОЦЕРКОВЛЕННЫЙ человек (це ж треба так вміти лизнути…)

А что есть? А сегодня есть действительно некая СИМФОНИЯ светской и церковной власти, о которой мечтали в Византии…»

Тож духовний вождь нинішнього сталінського-московського патріархату, якого продовжують шанувати в Україні тисячі приходів, десятки тисяч попів і, як переконують на Росії, мільйони вірних прихожан, ВБИВСТВА, ЗГВАЛТУВАННЯ і МАРОДЕРСТВА росіян називає «СИМФОНІЄЮ від КІРІЛА-ПУТІНА».

А в кінці свого виступу Кіріл закликає всіх молитися за «Российское Отечество» і щоб «молитва о властях и ВОИНСТВЕ сегодня не должна быть формальной… она должна приходить из глубины наших верующих сердец».

І яких Вам аргументів щодо злочинної діяльності московського патріархату проти України та українського народу ще БРАКУЄ?!