Микола Томенко: російський народ як “колективний путін” повинен нести відповідальність за війну

Кожного дня читаємо від знаних чи менш відомих міжнародних політиків, бізнесменів чи спортсменів мантру про те, що: Путін і політики винні, а російський народ – ні?! Водночас, підтримка та участь у різноманітних заходах росіян різного статусу і віку на підтримку “спецоперації Путіна по ЗНИЩЕННЮ УКРАЇНЦІВ та УКРАЇНИ” просто вражає.

Для обґрунтування КОЛЕКТИВНОЇ ВІДРОВІДАЛЬНІСТІ росіян за війну наведи деякі цифри. На 1 січня 2022 року населення Росії складало 145 мільйонів 478 тисяч 97 мешканців. За оцінками експертів за кордоном мешкає щонаймеше 25 мільйонів осіб, які пов‘язані мовою, історією, релігією та родинними зв‘язками із Росією.

Тож маємо біля 170 мільйонів осіб, які можемо ідентифікувати із Путінською Росією, яка в свою чергу щоденно на ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ вбиває військових, цивільних, жінок, дітей…за те, що вони – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ.

Тепер уявіть собі ситуацію, коли “ХОРОШІ РОСІЯНИ, які ПРОТИ ВІЙНИ” розпочали б реально діяти. Для прикладу, бодай 1 ВІДСОТОК з них вийшов би на мирні акції ПРОТЕСТУ ПРОТИ ВІЙНИ. Це б означало, на практиці, що на вулиці міст Росії та світу вийшов би МІЛЬЙОН 700 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ!

Переконаний, що за таких обставин зупинити ВІЙНУ можна було б набагато легше й швидше! Це можна було б зробити навіть, якби 0,1 ВІДСОТКА росіян, тобто 170 ТИСЯЧ людей активно і публічно боролися за МИР! Нині ж маємо КІЛЬКА ТИСЯЧ росіян, які виходять на пікети, пишуть звернення або у своїх інтерв’ю виступають проти політики ВІЙНИ.

Це при тому, що значна частина цих “хороших росіян” борються проти Путінської війни з території Ізраїлю, США чи України. І на хвилиночку ще раз про цифри: ЧИСЛО ЇХ точно не ЛЕГІОН, а біля 0, 001 від всієї чисельності спільноти, яку називають РОСІЯНИ?! Тож переконаний, що нині вкрай важливо зупинити поділ на злочинця Путіна та його оточення й невинний російський народ.

Ми кажемо ПУТІН – розуміємо ВІЙНА; ми говоримо про ВІЙНУ – маємо на увазі РОСІЙСЬКИЙ НАРОД!

Саме тому САНКЦІЙНА ПОЛІТИКА світу повинна бути максимально розширена до ВСІХ РОСІЯН, окрім тих, хто ПУБЛІЧНО засуджує ВІЙНУ!