Ми будемо атакувати російські комплекси С-300, – армія Ізраїлю

Міністр у справах Єрусалима, питань захисту навколишнього середовища і культурної спадщини Ізраїлю Зеев Елькін заявив, що ізраїльська армія готова атакувати російські зенітно-ракетні комплекси С-300, розміщені в Сирії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РИА “Новости”.

За його словами, армія Ізраїлю завдасть удару по С-300 в тому випадку, якщо ЗРК атакуватимуть ізраїльських військових. Також він вважає, що передача цих комплексів сирійським військовим є помилкою, оскільки вони “не завжди вміють правильно використовувати техніку”. Він підкреслив, що при неправильному використанні С-300 під ударом можуть опинитися “цивільні літаки”, що “наражає на небезпеку” авіаперевезення в регіоні.

“Радіус С-300 великий, покриває всю територію Ізраїлю, тож сирійці при бажанні можуть спробувати збити військовий літак над територією Ізраїлю або навіть цивільний літак”, – сказав Елькін.

Коли його запитали, проти кого буде завдано удар, якщо ізраїльські військові будуть змушені атакувати С-300, він відповів, що він припаде на “установки” і висловив сподівання, що там “не буде російських фахівців”.

https://ua.censor.net.ua/news/3095251/my_budemo_atakuvaty_rosiyiski_kompleksy_s330_armiya_izrayilyu