“Муніципальна ліга Києва” стала одним із співорганізаторів Громадського руху “Рідна країна”

Громадська організація “Муніципальна ліга Києва” стала одним із співорганізаторів нового Громадського руху “Рідна країна” , лідером якого обрано Миколу Томенка.

” Врятувати країну від засилля псевдо патріотичих партійних проектів, від брехні очільників країни, які ” дбають” про власний народ
складаючи кошти в офшори, плекаючи корупцію, стримуючи реформи та інтелектуальний розвиток нації, може тільки той, чия совість і біографія не заплямована брудними фактами. Ми вважаємо, що рух на чолі з Томенком стане найбільшою незалежною, патріотичною, соціально спрямованою силою, яка об’єднає навколо себе реальних, а не популістських, поборників розвитку соціальної держави “,- вважає голова ГО ” Муніципальна ліга Києва “, політолог Олександр Федоренко.

На переконання Олександра Федоренка, українці потерпають від нав’язаної владою системи приниження людської гідності та самовиживання. В країні різко зростає прірва між забезпеченими і бідними, знижується рівень стандартів життя, відбувається процес знецінення традиційних духовних цінностей. Одним з шляхів виходу з даної кризової ситуації має стати альтернативна до влади громадська стратегія для України, над якою працюватиме рух Миколи Томенка.

“Рух громадських організацій діятиме в першу чергу, для людини. Сьогодні, рух “Рідна країна” розпочинає роботу над тим, як зробити країну рідною не для обраних, якими є олігархи, чиновники, судді, прокурори, а для кожного”,- говорить Федоренко.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про об’єднання низки громадських організацій в Громадський рух “Рідна країна”, лідером якого став відомий громадський та політичний діяч Микола ТОМЕНКО.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply