“Москва” тепер належить Україні

Флагман Чорноморського флоту Росії – затонулий ракетний крейсер “Москва”, тепер належить українській державі, оскільки затонув у її водах.

Судно затонуло на відстані лише 50 миль від берега України, і науковці нашої держави вже планують експедицію, повідомляє ТСН.

Журналісти дізналися, що з 15 квітня “Москва” належить Центральному військово-морському музею України під керівництвом Сергія Воронова.

Науковець попросив називати крейсер правильно – тепер це об’єкт підводної культурної спадщини №2064, так судно внесли в реєстр.

“Це (місце, в якому “Москва” затонула – Ред.) виключні економічні води України, і згідно Міжнародної конвенції ЮНЕСКО від 2006 року, яку Україна ратифікувала,… всі сліди людської життєдіяльності на дні Чорного моря є власністю держави Україна”, – зазначив Воронов.

За даними журналістів, українська сторона вирішила досліджувати крейсер на морському дні.

Нагадаємо, крейсер “Москва” затонув після того, як 13 квітня в нього влучили українські ракети “Нептун”. Загинув, зокрема, капітан крейсера Антон Купрін.

Затонула “Москва” – це той військовий корабель РФ, який українські прикордонники з острова Зміїний наприкінці лютого послали на “х*й”.

Крейсер побудували в Миколаєві.

Джерело: УНІАН