Мобілізація по-київські

У Києві до роздачі повісток залучили міліціонерів і працівників ЖЕКів.

Раніше військкоматам у роздачі повісток допомагали тільки дільничні, але на сьогоднішній день задіяні слідчі та інші працівники райуправлінь міліції. Співробітники МВС ходять і роздають повістки самостійно без представників військкоматів, що, за його словами, незаконно.

Водночас в прес-службі МВС підтвердили цю інформацію, але уточнили, що правоохоронці ходять спільно з представниками військкоматів.

«Міліція просто допомагає їм. Так було завжди», – сказала в коментарі прес-секретар київської міліції.

За інформацією деяких столичних ЖЕКів, до роздачі повісток були залучені двірники. Вони теж роздають повістки без супроводу представників військкоматів.

Нагадаємо, під мобілізацію в Україні підпадають військовозобов`язані у віці від 25 до 60 років. Призов на строкову службу в Україні буде здійснюватися з 20 років.

Мобілізовані громадяни не будуть відразу відправлятися в зону АТО, а пройдуть загальновійськову підготовку (7-10 днів), відновлення бойових навичок (15 днів) та бойове злагодження (15 днів).

Влада неодноразово заявляла, що строковики-новобранці  не направлятимуться в зону АТО.

Також не будуть мобілізовані громадяни, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей. Також мобілізації не підлягають аспіранти, студенти та «заброньовані» підприємствами люди.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply