Міжнародна Кримська платформа збереться у Празі у жовтні

Наступне парламентське засідання Міжнародної Кримської платформи відбудеться у жовтні у Празі, повідомив міністр закордонних справ Чехії Ян Липовський за підсумками Чорноморської конференції з безпеки Міжнародної Кримської Платформи у румунському Бухаресті.

“Чехія повністю підтримує Міжнародну Кримську платформу як важливу дипломатичну ініціативу, яка може сприяти деокупації Криму, який ми, природно, вважаємо невіддільною частиною України. Наступне парламентське засідання Міжнародної Кримської платформи відбудеться у жовтні у Празі. Агресія росії проти України призвела до енергетичної та продовольчої кризи з глобальними наслідками”, – заявив Липовський.

За його словами, потрібно залучити якнайбільше країн, щоб стримати росію.
“Ми повинні мобілізувати наші ресурси, щоб допомогти Україні, і ми маємо розширити нашу підтримку іншим країнам, які перебувають під загрозою через російські імперські амбіції”, – сказав Липовський.
Він додав, що важливість безпеки Криму має вирішальне значення для Чорноморського регіону. І тому логічно, що Кримська платформа вирішила провести конференцію, присвячену спільному сприйняттю безпеки у Чорноморському басейні. Символічно також, що конференція проводиться за межами України, що підтверджує міжнародне значення цілей Кримської платформи, які значно зросли з 24 лютого.