“Місто наших мрій” у Києві як приклад для наслідування

Родинне свято «Місто наших мрій» стає дедалі популярнішим серед киян. Такий висновок зробили організатори заходу відповідно до кількості учасників, що зростає з кожним разом.

«Це говорить про дефіцит дитячих розважальних заходів та заходів, на які можна прийти сім’єю в Києві. Не всі родини зараз можуть собі дозволити регулярно відвідувати ігроленди, аквапарки, та, навіть, “макдональдси”, а альтернативи їм столична влада не вигадала. Саме тому сьогодні родинні свята, які проводить «Рух за реформи» такі популярні. Вони можуть бути прикладом для наслідування, бо пропагують сімейні цінності та необхідність всебічної підтримки сім’ї, як головної складової розвитку цілісного та здорового суспільства» – вважає один з організаторів дитячих заходів, депутат Київради Олександр Федоренко.

На родинному святі у Павлівському парку, яке пройшло вихідними, організатори приємно здивували киян різноманітністю та професійністю: кількість розважальних заходів (конкурси, майстерні, спортивні змагання, танцювальні батли, малюнки на асфальті) поєднувалася з вмінням аніматорів приділити увагу кожній дитині, незалежно від віку.

Новацією свята став подвійний диск “Слуханка для української малечі” із записами казок, дитячих танцювальних пісень, веснянок, купальських пісень, закличок, лічилок, наданий Фондом М.Томенка «Рідна країна». Диск роздавався переможцям конкурсів та лотереї.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply