Микола Томенко: Важливо, щоб поза школою у дітей була можливість займатися просвітницькою діяльністю та самоосвітою

Сьогодні з нагоди святкування Дня соборності України засновник Фонду «Рідна країна», громадський діяч Микола Томенко зустрівся з працівниками та методистами Київського палацу дітей та юнацтва, де презентував останні проекти Фонду, зокрема, «Український щорічник-2016» та новий навчальний посібник «Україна: історія Конституції».

Микола Томенко наголосив, що Київський палац дітей та юнацтва відіграє важливу роль в позашкільній освіті дітей та молоді, оскільки саме тут розвивають свої здібності майбутні вчені, художники, хореографи та лікарі.

“Уряд сьогодні фактично знищує гуманітарну сферу і позашкільну освіту. Ми на громадському рівні всіляко допомагаємо тим закладам , які наразі займаються вихованням підростаючого покоління. Будемо їх підтримувати, адже зрозуміло, що якщо школа навчає, то гуртки, клуби, творчі об’єднання, які є в системі позашкільної освіти, виховують” – зауважив М.Томенко.

На переконання громадського діяча, дуже важливо, щоб поза школою у дітей була можливість займатися просвітницькою діяльністю та самоосвітою.

“А головне – забезпечити дітей усім необхідним, щоб вони безперешкодно могли цікавитися та вивчати історію і культуру України», – зазначив М. Томенко.

Для подальшого використання в роботі з дітьми від Фонду М.Томенка “Рідна країна” співробтникам Київського палацу дітей та юнацтва було подаровано 50 примірників навчального посібника «Україна: історія Конституції».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply