Метро після карантину: що буде із жетонами?

Київське метро планують відкрити 25 травня, якщо так вирішить уряд. А це станеться в тому разі, якщо кількість інфікованих городян почне значно зменшуватися. Сайт “Сьогодні” з’ясовував, чи зможуть кияни скористатися для оплати проїзду жетонами, які вони купили до введення карантину з 17 березня цього року.

Нагадаємо, що з 1 квітня Київ перейшов на оплату проїзду в міському транспорті за єдиним квитком, і в касах метрополітену пасажири більше не зможуть купити жетони.

“Коли метрополітен відновить свою роботу, ми дозволимо пасажирам використовувати жетони, які наразі є у них на руках. На це буде відведено певний період часу – скоріше за все, кілька тижнів. На станціях ще залишаються робочими турнікети на прийом жетонів. А ось у продажу жетонів більше не буде. Їх замінять разовими паперовими QR-кодами, які можна буде придбати в касах метро”, – розповіла сайту “Сьогодні” Наталія Макогон, радник начальника Київського метрополітену.

Жетони будуть описувати і здавати на склад. Там, де зберігаються пластикові проїзні старого зразка.

“Коли повністю будуть використані всі жетони, вони вийдуть з обігу. Далі будемо вирішувати, що з ними робити. Є компанії, які приймають такий пластик на переробку. Швидше за все, ми виставимо їх на продаж”, – додає Наталія Макогон.

Джерело: https://www.segodnya.ua/ua/kiev/ktransport/metro-kieva-posle-karantina-chto-budet-s-zhetonami-1444256.html