київ, протести, грушевського

Меценети за свій кошт відновлюють центр Києва

У центрі Києва тривають роботи з відновлення тротуарного покриття, яке було пошкоджено під час акцій протесту. Комунальникам активно допомагають активісти Майдану і меценати, повідомили в КМДА.

Зараз робочі бригади працюють над відновленням тротуарного покриття на території, прилеглій до національної парламентської бібліотеки України та стадіону «Динамо» імені Лобановського.

Як зазначають у «Київавтодорі», закупівлю будівельних матеріалів, зокрема, фігурних елементів мощення, бортів, пішохідних огороджень, піску і цементу, взяли на себе представники київських ділових кіл. Меценати також оплатять виконання ремонтних робіт.
Комунальники додають, що в цілому в центральній частині міста вже вдалося відновити п’яту частину з тротуарного покриття, яке було пошкоджено.

Крім того, в суботу працівники «Київавтодору» ремонтували дороги в кількох районах міста. Так, протягом дня дорожні бригади працювали на вулиці Академіка Вільямса (Голосіївський район), на Новодарницькій і Вересневій (Дарницький район), а також на Радунській, Мілютенка та Сабурова (Деснянський район).

Також ями в асфальті латали на вулицях Академіка Бутлерова (Дніпровський район), Єрмака, Юнкерова (Оболонський район) , Сирецькій та Новокостянтинівській (Подільський район), Академіка Вернадського, проспекті Перемоги (Святошинський район). Ремонт провели на Генерала Тупікова, Західній та Деснянській вулицях (Солом’янський район).

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply