“Мавпи з гранатами”?

У будівлі за адресою Тверський тупик, 3 в Києві, де відбувалися збори членів руху “Патріоти — За життя”, який неофіційно називають “силовим крилом” політсили “Опозиційна платформа — За життя”, виявили зброю та гранати.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Києва.

”У результаті обшуку в приміщенні правоохоронці вилучили декілька одиниць зброї та гранати, які направлено на дослідження. Встановлюватимуться їхнє походження та мета зберігання”, — повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Як відомо, після подій у Печерському районі Києва  було порушено провадження щодо підготовки до хуліганства (ч. 1 ст. 14 та ч. 4 ст. 296 ККУ). Після виявлення зброї вирішується питання щодо додаткової правової кваліфікації події. Також пресслужба інформує, що для з’ясування всіх обставин інциденту до поліції було запрошено понад 100 осіб.

Нагадаємо, вдень 10 лютого активісти “Нацкорпусу” оголосили про загальну мобілізацію в соцмережах та закликали всіх прямувати за адресою Тверський тупик, 3. На їхнє переконання, там розташована база “озброєних тітушок” і “бойовиків Киви-Медведчука”, які планують акції для дестабілізації ситуації в країні. Активісти “Нацкорпусу” заблокували будівлю та жбурляли в неї каміння та фаєри.

Члени організації “Патріоти — За життя”,  що перебували в  заблокованій “Нацкорпусом” будівлі, запевняли, що в них були спортивні збори. Після сутичок поліціянти відвезли невідому кількість осіб до відділку для з’ясування обставин.

Джерело: “Букви”