Людина нищить Світ… Зі шлунка мертвого кашалота витягли майже 6 кг пластику

У шлунку мертвого кашалота, якого викинуло на берег в національному парку Індонезії, виявили майже шість кілограмів пластикового сміття, передає ВВС.

Як повідомляється, туша ссавця довжиною понад дев’ять метрів була виявлена ​​у водах біля острова Капота в Національному парку Вакатобі ввечері 19 листопада.

“Ми не змогли з’ясувати причину смерті тварини, але те, що ми побачили, просто жахливо”, – сказав координатор Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) зі збереження морських видів Дві Супрапті.

Вона додала, що “визначити, чи загинув кашалот у результаті поглинання всієї цієї пластмаси або від природних причин, було неможливо, оскільки його труп уже був у стадії розкладання”.

Працівники фонду WWF в Індонезії на своїй сторінці в Twitter докладно описали, що було знайдено всередині тварини: твердий пластик (19 предметів, 140 г), пластикові пляшки (4 шт., 150 г), пластикові пакети (25 штук, 260 г), шльопанці (2 шт., 270 г), шматки волосіні (3,26 кг) та пластикові стаканчики (115 штук, 750 г).

Як наголошується в повідомленні, країни Південно-Східної Азії вважаються найбільшим джерелом забруднення Світового океану пластиковим сміттям.

Згідно з доповіддю щодо захисту навколишнього середовища екологічної організації Ocean Conservancy і Центру бізнесу та охорони навколишнього середовища компанії McKinsey, п’ять країн регіону – Китай, Індонезія, Філіппіни, В’єтнам і Таїланд – виробляють до 60% пластикових відходів, які потрапляють у Світовий океан.

Вважається, що через пластикові пакети щорічно гинуть сотні морських тварин.

https://new.nv.ua/ukr/world/countries/v-indoneziji-z-shlunka-mertvoho-kashalota-vitjahli-majzhe-6-kh-plastika-2508467.html