Ліз Трасс пообіцяла розправитися з Путіним, якщо змінить на посаді Джонсона

Міністриня закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс оголосила про свої амбіції на крісло глави британського уряду та дала першу передвиборчу обіцянку. Про це повідомляє The Telegraph.

Видання пише про те, що Трасс має амбіції зайняти місце Бориса Джонсона, який восени має остаточно піти з посади глави уряду.

Головна дипломатка Великої Британії вже навіть розповіла, чим планує займатись на новій посаді.

“Я боротимуся на виборах як консерватор та управлятиму країною як консерватор. На посаді прем’єр-міністра я візьмуся за справу: будь це забезпечення поразки Володимира Путіна в Україні чи стимулювання економіки”, — сказала Трасс.

Раніше Ліз Трасс заявила про те, що мирні переговори з Росією варто вести лише після її поразки. За словами глави МЗС Британії, країнам Заходу варто забезпечити можливість поразки Росії у війні проти України, бо це єдиний спосіб миру в Європі.

Вона вважає, що вести переговори з Росією неможливо, коли її війська перебувають на території України. Трасс додала, що це принесе лише фальшивий мир і призведе до подальшої агресії у майбутньому. Тому спочатку потрібно перемогти РФ, а потім вести переговори.

Джерело: “Фокус”