Ленін, пам'ятник, Варвара, Терещенко

Леніна на Бесарабці замінять святою Варварою або Миколою Терещенком

Місце Леніна на бульварі Шевченка залишається вакантним. Нагадаємо, пам’ятник був скинутий з постаменту 8 грудня представниками націоналістичних сил. Вчора Українська православна церква Московського патріархату заявила, що хотіла б бачити на цьому місці монумент святій великомучениці Варварі. Керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зазначив, що свята Варвара шанується як у православній, так і в католицькій церкві, тому ідею підтримає більшість жителів столиці. До того ж, за його словами, мощі святої Варвари з XII століття знаходяться в Києві.

Тим часом столична влада не відмовляються від ідеї встановити на цьому місці пам’ятник київському промисловцеві та меценату Миколі Терещенку. Він – людина, якій мешканці столиці зобов’язані появою художнього музею, КПІ, Театру оперети, Володимирського собору та лікарні Охматдит.

А ось у мітингувальників на Майдані свої думки з цього приводу. Замість вождя пролетаріату протестувальники жартома пропонують встановити пам’ятник активістці Евромайдана – співачці Руслані. У наметовому містечку вже з’явилися транспаранти з написами «Руслані пам’ятник замість Леніна».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply