Київський університет в очікуванні виборів ректора

Київський національний університет імені Тараса Шевченка продовжить очолювати професор Леонід Губерський, який керував вишем від 2008 року. Щоправда, обов’язки ректора він виконуватиме тимчасово – з 30 жовтня і до призначення нового керівника.

– Наказом Міністерства освіти і науки України №396-к від 30 жовтня 2020 року обов’язки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 30 жовтня 2020 року і до призначення ректора в установленому законодавством порядку покладено на доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії наук України, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії України в галузі освіти, Надзвичайного і Повноважного Посла Леоніда Васильовича Губерського, – йдеться на сайті Університету.

Список кандидатів на посаду ректора КНУ раніше публікували в групі «Новини вищої освіти» у соцмережі Facebook. На цю посаду балотується 11 претендентів, серед яких колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин. Коли відбудуться вибори, поки що невідомо.

Нагадаємо, з 28 жовтня 2008 року ректором КНУ ім. Тараса Шевченка став Леонід Губерський. 20 жовтня 2015 року Губерського переобрали на посаду ректора КНУ. Загалом він працює в Університеті майже 50 років – з 1973-го.

Джерело: “Вечірній Київ”