Київські комунальники почали блокувати телефонні номери тих, хто незаконно розклеює оголошення у місті

У департаменті благоустрою Київської міської державної адміністрації заявили про початок боротьби з незаконною рекламою в столиці. Зокрема, фахівці департаменту тепер займаються автододзвоном на номери, зазначені в оголошеннях, які розміщені з порушеннями на стовпах, парках та інших об’єктах.

За словами начальника управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія, протягом останніх двох тижнів заблоковано 522 номери телефонів, що вказані на незаконно розміщених оголошеннях.

«За самовільне розміщення рекламних оголошень на зупинках, стовпах та інших елементах благоустрою Києва ми розробили ефективну систему автододзвону», – додав Панчій.

«Тобто у разі самовільного розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою, на номер телефону, що зазначений в оголошені, безперервно здійснюватимуться дзвінки із інформуванням про порушення правил благоустрою та про зобов’язання негайного усунення порушень», − пояснив він.

У КМДА наголосили, що автододзвін здійснюється безперервно (щохвилини) до моменту усунення рекламодавцем порушення та сплати штрафу до міського бюджету у розмірі до 1700 гривень.

«Система автододзвону довела свою ефективність. Лише за два тижні складено 10 адміністративних протоколів, що наповнять міський бюджет на 17000 грн та зобов’яжуть порушників власними силами усунути порушення», − наголосив Панчій.

Згідно з правилами, запровадженими у Києві у лютому 2018 року, заборонене розміщення оголошень на світлофорах, ліхтарях, заборах, фасадах будинків, дорожньому покритті й інших елементах благоустрою міста. Передбачено, що розміщення оголошень, агітаційних плакатів і листівок можливе лише на стендах, інформаційних дошках і спеціально призначених для цього місцях.

https://zaxid.net/komunalniki_u_kiyevi_pochali_blokuvati_nomeri_tih_hto_nezakonno_rozkleyuye_ogoloshennya_u_misti_n1471372