Київська влада обіцяє безкоштовно перевірити вчителів на COVID-19

Столична адміністрація планує провести безкоштовне тестування на коронавірус для працівників соціальної сфери. Про це повідомив глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан в коментарі сайту 24 каналу.

За його словами, в Києві вже розробляється єдиний стандарт для працівників соцсфери, в тому числі й для вчителів, які обов’язково повинні проходити ПЛР-тестування. Результати тесту обіцяють надавати протягом доби.

«Усі вчителі Києва, які захворіли на COVID-19, будуть проходити тестування коштом держави та отримувати результат протягом 24-х годин», – повідомив Рубан, уточнивши, що це питання поки перебуває на обговоренні, однак відповідне рішення може бути прийнято вже до кінця тижня.

Судячи з усього, про періодичне тестування вчителів і учнів не йдеться: як пояснював мер Києва Віталій Кличко, «це недоцільно і дорого», йдеться в повідомленні. Тому тести, очевидно, будуть робити тільки тим, хто має симптоми хвороби.

Наразі через учителів, які захворіли на коронавірус, у столиці закрито на карантин 7 шкіл. Загалом на дистанційному навчанні перебувають 854 класи в 256 школах Києва.

Джерело: Віче