Київська опера на Подолі відкриє сезон музичними шедеврами

12 вересня Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відкриває 39-й театральний сезон Гала-концертом «Шедеври світової музики».

Вперше від початку локдауну, спричиненого світовою пандемією COVID-19, глядачі матимуть можливість почути яскраві оперні номери у звичному середовищі театральної зали, адже живе виконання, на переконання організаторів, не замінити нічим. Саме тому гаслом відкриття 39-го сезону Київської опери став тег #почуй_справжнє. Таке гасло наголошує на можливості слухати улюблену музику наживо, а також фокусує увагу на видатних творах, що стали безсмертною класикою.

Особливістю вечора будуть виступи запрошених солістів провідних оперних театрів світу (Metropolitan Opera, Teatro alla Scala, Opéra national de Paris, Teatro la Monnaie, Covent Garden), переможців престижних конкурсів «Operalia» та «BBC Cardiff Singer of the World».

 Пандемія COVID-19 стала справжнім викликом не лише для Київської опери, а й для цілої сфери культури. Утім, ми адаптуємось до нових умов: коригуємо репертуар задля залучення меншої кількості учасників, забезпечуємо дистанцію при розсадці глядачів у залі, знаходимо нові формати для спілкування з глядачами, як-от концерти з балкону театру та проєкт «Якщо ти не йдеш у театр – театр приходить до тебе». Ми віримо в те, що все буде добре, і саме з такою вірою відкриваємо наш 39-й театральний сезон, – зазначає директор-художній керівник театру Петро Качанов.

У святковому концерті візьмуть участь солісти Київської опери Андрій Гонюков, Анна Зарецька, Олександр Киреєв, Сергій Макієнко, Дар’я Миколенко, Анастасія Поліщук, Алла Пригара, Катерина Стращенко, Ольга Фомічова та Дмитро Фощанка, а також запрошені зіркові солісти Андрій Бондаренко, Валентин Дитюк, Ольга Кульчинська, Тарас Штонда. Симфонічним оркестром Київської опери керуватимуть головний диригент театру Віктор Плоскіна, диригенти Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко та Ділявер Осман.

Коли: 12 вересня о 19:00.
Де: Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, вул. Межигірська, 2.
Вартість квитка: 60 – 350 грн.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/kyivs-ka-opera-na-podoli-vidkryye-sezon-muzychnymy-shedevramy