КИЇВРАДА ВІДМОВИЛАСЯ ВИДІЛИТИ 25 МЛН ГРН НА ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Столиця мала виділити гроші лише на організацію чемпіонату, зокрема на урочистий прийом команд і заходи безпеки

25 мільйонів гривень зі столичного бюджету на проведення у травні фіналу Ліги чемпіонів не виділять. Для ухвалення рішення Київраді забракло голосів, передає кореспондент “5 каналу”.

За словами депутата Ігоря Мірошниченка, виділяти значну суму на проведення чемпіонату недоцільно. Мовляв, краще їх спрямувати на відновлення шкільних стадіонів та спорткомплексів.

“25 мільйонів – це, щонайменше, десять шкільних стадіонів. Ви можете приїхати до нас, на Позняки, подивитися на стан стадіону школи №323 або у Скандинавській гімназії, де ніхто не може займатися спортом. Зате ми будемо проводити Лігу Чемпіонів за міські гроші!” – обурюється депутат Київради Ігор Мірошніченко.

“Ми ухвалили рішення про фінансування 60 футбольних полів саме до дня проведення Ліги Чемпіонів. Тобто, до травня місяця ці кошти будуть освоєні”, – додає голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

А от секретар Київради Володимир Прокопів зазначив, що прибуток від проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві ще не порахували.

“Не можна рахувати пряму вигоду, ми повинні розуміти, що 100 тисяч туристів, приїжджаючи до Києва, живуть у київських готелях, харчуються в київських ресторанах, їздять на київському таксі і вносять кошти у розвиток нашого міста”, – зазначив Прокопів.

Як відомо, столиця мала виділити гроші лише на організацію чемпіонату, зокрема на урочистий прийом команд та заходи безпеки. Очікується, що на міжнародну футбольну подію до Києва завітає близько 100 тисяч іноземних туристів.

Нині організатори ведуть перемови про трансляцію фіналу на ще одній додатковій фан-зоні та сподіваються отримати дозвіл від УЄФА. Триватиме фінал у столиці близько тижня.

https://www.5.ua/kyiv/kyivrada-vidmovylas-vydilyty-25-mln-hrn-na-final-lihy-chempioniv-165494.html