“Київпастранс”: двері не відчинемо!

У “Київпастрансі” відповіли на вимогу скасувати посадку тільки через передні двері: змін не буде

Раніше містяни звернулися до КМДА з петицією.

Про це повідомляє програма Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

На сьогодні петиція назбирали 378 підписів із 10 тисяч необхідних для того, щою її взяли до розгляду.

Речник “Київпастрансу” Олег Грищак у коментарі для телеканалу розповів, що як такої постанови про те, що пасажирів потрібно впускати до транспорту тільки через передні двері, немає.

Є розпорядження уряду про обмежувальні заходи, і вони діють уже рік – це про кількість пасажирів відповідно до кількості сидячих місць у салоні, і що їх можна перевозити тільки у захисних масках. Є ще й пункт про захисні рукавчички, але зараз про це вже мало хто згадує“, – зазначив речник підприємства-перевізника.

Таким чином, коли пасажири входять на передні двері, водій має змогу проконтролювати кількість вільних сидячих місць та впустити необхідну кількість пасажирів, принагідно перевіривши, чи всі вони заходять до салону транспорту в масках.

Він додав, що коли вхід та вихід пасажирів до транспорту відбувається цивілізовано – то немає жодних скупчень людей на одних дверях. А якщо є пасажири з дитячими візочками або на візках – то водій для них окремо відчиняє середні двері.

Тож поки “Київпастранс” не планує відчиняти двері у наземному громадському транспорті. Хіба самі пасажири зобов’яжуться добропорядно виконувати всі обмежувальні вимоги.

Джерело: “Київ”