“Київенерго” не постачатиме електроенергію

ПАТ “Київенерго” передало функції з розподілу і постачання електроенергії до ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” на виконання вимог закону “Про ринок електроенергії”, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії.

“Нова компанія починає обслуговувати споживачів електроенергії міста Києва з 1 березня 2018 року. Зміна постачальника ніяким чином не вплине на порядок і вартість надання послуг клієнтам ПАТ “Київенерго”, – відзначили в компанії.

“ДТЕК Київські електромережі” буде надавати послуги за раніше підписаними з “Київенерго” договорами, в їх переукладанні немає необхідності. Контакт-центри “Кіївенерго” продовжать обслуговування всіх клієнтів на колишніх умовах.

Як відзначають в прес-службі, “ДТЕК Київські електромережі” планує суміщати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року, після чого функція поставки, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

“Київенерго” продовжить виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.