Київ візьме участь у міжнародній програмі “Зелене місто”

Київ потрапив у перелік 40 міст світ, які у рамках Програми Європейського банку реконструкції та розвитку  (за підтримки SIDA) розроблять план дій «Зелене місто».

«Міста є джерелом значного впливу на довкілля у формі забруднення та активного природокористування; вони часто бувають вразливими до зміни клімату та стихійного лиха. Ці екологічні проблеми є особливо актуальними для Києва, а закономірності урбанізації та розвитку, що тут сформувались, лише додають їм гостроти», – пояснюють у Департаменті економіки та інвестицій КМДА необхідність розробки такого документу.

У рамках Програми «Зелені Міста», яка допомагає впроваджувати екологічні технології, окрім фінансових ресурсів, ЄБРР надає містам-партнерам підтримку у розробці та реалізації плану дій. А також – допомогу у визначенні інвестиційних програм та отриманні донорської допомоги.

Плану дій «зелене місто» пропонує міській владі столиці нагоду узгодити свої довгострокові цілі у сфері розвитку з амбітною програмою «зеленого зростання».

Це опитування допоможе врахувати погляди зацікавлених сторін та визначити комплекс пріоритетних екологічних проблем, які місто розв’язуватиме шляхом послідовної реалізації свого плану.

Зокрема, киянам пропонують відповісти на питання щодо якості повітря. Оцінити ситуацію із  з забрудненням поверхневих і ґрунтових вод у p. Дніпрі, Либідь, Сирець, Нивка та Дарниця та озерах біля нього, оцінити якість води у водогонах  та інші.

Пройти опитування можна за посиланням: https://bit.ly/37lT0X3

Джерело: Вечірній Київ